Spotkanie w sprawie budowy sieci światłowodowej na terenie Gminy Dobroszyce

0 0
W Urzędzie Gminy Dobroszyce odbyło się spotkanie z Ministrem do spraw Cyfryzacji Januszem Cieszyńskim, dotyczące zaprojektowania i budowy sieci światłowodowej na terenie Gminy Dobroszyce. W rozmowach udział wzięli Wójt Gminy Dobroszyce Artur Ciosek, Radni Gminy Dobroszyce oraz Dyrektorzy Jednostek Gminnych. Na spotkaniu przedstawione zostały założenia nowego programu dotyczącego szerokopasmowego Internetu.
Ministerstwo cyfryzacji uruchomiło specjalną stronę internetową https://internet.gov.pl/ , gdzie każdy mieszkaniec może sprawdzić dostępność usług i zgłosić potrzebę dostępu do Internetu. Zgłoszenie nie jest w żaden sposób zobowiązujące ale pozwoli na możliwość podjęcia działań dotyczących rozbudowy sieci internetu szerokopasmowego.
W efekcie to większa szansa dla Gminy, że rządowe dofinansowanie trafi właśnie do nas. Deklarując dziś chęć korzystania z internetu szerokopasmowego umożliwicie Państwo aplikowanie w tym roku o środki na rozbudowę sieci światłowodowej.
Zachęcamy wszystkich do odwiedzania strony https://internet.gov.pl/ i zgłaszania potrzeb w zakresie dostępu do szerokopasmowego Internetu. Zgłoszenie nie jest w żaden sposób zobowiązujące do podpisania umowy z operatorem ale pozwoli na możliwość podjęcia działań dotyczących rozbudowy sieci światłowodowej.
JAK TO ZROBIĆ
Wejdź na stronę https://internet.gov.pl/
Zaloguj się przez Profil zaufany lub przy pomocy dowodu elektronicznego z warstwą elektroniczną
Zgłoś potrzebę dostępu do Internetu i weryfikuj prawdziwość danych.
Działania te pozwolą na osiągnięcie najwyższych prędkości internetowych, stabilność połączenia oraz brak limitów transferowych po których prędkość internetu zwalnia.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %