Zasady obsługi interesantów w Urzędzie Gminy

0 0

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz w trosce o zdrowie mieszkańców naszej gminy  i pracowników urzędu, przekazujemy informacje dotyczące obsługi interesantów w Urzędzie Gminy Dobroszyce.

Tak jak dotychczas, obsługa klientów odbywa się na parterze w Punkcie Obsługi Klienta i w dalszym ciągu wejście do budynku możliwe jest wyłącznie poprzez główne drzwi urzędu.


Sposób obsługi interesantów:


1. Wypełnione wnioski, pisma i inne dokumenty w formie papierowej można wrzucać do urny znajdującej się przed wejściem głównym urzędu. Na kopercie prosimy o napisanie telefonu kontaktowego. Prosimy, jeżeli to możliwe, o wykorzystywanie jak najczęściej tej formy przekazywania dokumentów.

2. Każdy klient obsługiwany jest w POK pojedynczo, bez osób towarzyszących.

3. Prosimy o przychodzenie z wypełnionymi już wnioskami/dokumentami, które można pobrać tutaj.

4. Przypominamy, że wiele spraw w urzędzie można załatwić telefonicznie i mailowo – wykaz numerów i maili pracowników znajduje się na stronie www.dobroszyce.pl w zakładce Urząd Gminy – oraz za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP.

Jeśli mają Państwo wątpliwości, w pierwszej kolejności zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikami, a dopiero w sytuacji wystąpienia konieczności do osobistej wizyty w urzędzie.

5. W sprawach wymagających bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny i ustalenie godziny spotkania.


Dane kontaktowe:
Urząd Gminy Dobroszyce
Rynek 16
56-410 Dobroszyce
telefon: 71 314 11 67

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %