Piknik i Zawody O Puchar Wójta Dobroszyc

0 0

Już 04 października w niedzielę, Stowarzyszenie Dobroszycka Grupa Strzelecka, przy współpracy DKS Wilk, zaprasza na jesienny piknik strzelecki. Podczas imprezy zostaną rozegrane otwarte zawody o puchar Wójta Gminy Dobroszyce, dla wszystkich fanów strzelectwa i niezwykłego spędzania wolnego czasu organizatorzy przygotowali widowiskowe strzelania westernowe, w których główną rolę zagra broń czarnoprochowa, karabiny i rewolwery zapewnią sześć godzin rozrywki dla wszystkich fanów dzikiego zachodu.
Strzelnica tego dnia zapełni się niezwykłymi pojazdami, a ich posiadacze z chęcią pokażą okolice z pokładów unikatowych czterech kółek, zaraz potem zajmie się Wami sekcja łuczników i na specjalnej strzelnicy będziecie mogli dziurawić tarcze przy pomocy strzał. Nie zabraknie również naszych przyjaciół z Muzeum foteli katapultowych, którzy na tą okazję przygotowali nową wystawę eksponatów, a na odprężenie przed zawodami polecamy wystawę broni i militariów połączoną z prelekcjami naszych historyków, jak zawsze barwnymi i ciekawymi.
Na strzeleckich łasuchów będzie czekać Foodtruck z daniami barbecue, wata cukrowa i popcorn, a do ciekawego zobaczenia stoiska wystawiennicze, między innymi Drewniane modele, które zachwycają wykonaniem.
Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Dobroszyce Pan Artur Ciosek oraz Gminne Centrum Kultury Im. Anny Sojko.
ZAPRASZAMY!!!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %